Укр.

А Ти готовий до змін?

06:51, 03-12-2015

Друзі!

7 грудня 2015 р. о 15:00 в Актовій залі Державного університету телекомунікацій відбудеться зустріч студентів із засновником мотиваційного проекту NEVER GIVE UP та Креативного коворкінг простіру для спілкування та реалізації своїх ідей NEVER GIVE UP City Center - Павлом Дєєвим!

Його біографія налічує безліч шляхів пошуку, які завершились успіхом. За свої 30 років Павло був продюсеромпомічником режисерадизайнеромфотографом.

Сьогодні він займається проектом NEVER GIVE UP («Ніколи не здавайся» – ННС), створює креативний простір для молодих людей, де вони зможуть займатися підготовкою своїх старт-апів, які також будуть мати можливість один раз у три місяці презентувати потенційним спонсорам і роботодавцям.

В понеділок 7 грудня Павло проведе для Вас тренінг на тему "Ти готовий до змін!" Відвідавши захід, Ви себе заставите зробити те, що так давно вже відкладали (навіть курсовий проект, який уже скоро захищатиwinked)!

Участь у тренінгу є БЕЗКОШТОВНОЮ!

ОБОВ'ЯЗКОВА реєстрація за посиланням:

Долучайтесь та слідкуйте за подіями в соціальній мережі: [7.12] Тренінг "Ти готовий до змін!".

За детальною інформацією звертайтеся до
Голови Студентської ради ДУТ - Гладкої Олени (тел. 0635885190),
а також до співорганізатора зустрічі - Осипчук Марії (тел. 0632561380).

Джерело: Сайт студентскої ради