Укр.

Благодійний концерт «Поки є родина – живе Україна!»

20:25, 08-12-2015

Міжнародна благодійна організація «Фонд Славного Роду Святої Ольги» запрошує Вас на благодійний концерт «Поки є родина – живе Україна!», який відбудеться о 18 годині 11 грудня 2015 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України.

Метою даного заходу є збір коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, родинам учасникам АТО, дітям з обмеженими фізичними можливостями. В рамках даного концерту організатори ставлять перед собою завдання придбати подарунки до Дня Святого Миколая, а також, по можливості забезпечити діток речами першої необхідності (одяг, взуття, продукти харчування, канцтовари тощо).

Благодійні акції є ознакою свідомості суспільства, а також бажанням благодійних фондів, активістів, волонтерів та добровольців допомогти тим, хто в цьому дійсно потребує.

Мета діяльності Фонду полягає у відродженні духовних та культурних цінностей нашого народу.

Запрошуємо всіх тих, кому не байдужа доля маленьких діток, хто дійсно хоче зробити світ кращим і добрішим. Давайте об`єднаємось у велику сім`ю, у дружню родину, бо поки є родина – живе Україна!

Приєднуйтесь до благодійної акції!

Квитки можна придбати в kontramarka.ua, або у
представника Фонду за тел.: 0634297082, 0993093931

Джерело: Сайт студентскої ради