Укр.

Тепер ти готовий до змін!

11:49, 29-12-2015

7 грудня 2015 р. о 15:00 в Актовій залі Державного університету телекомунікацій за сприянням Студентської ради Університету відбувся тренінг “Ти готовий до змін” з Павлом Дєєвим, засновником мотиваційного проекту NEVER GIVE UP та креативного коворкінг простору для спілкування та реалізації своїх ідей NEVER GIVE UP CityCenter.

Цей захід став приємною несподіванкою для присутніх, адже спікер поділився своїми секретами успіху, за допомогою яких всі можуть змінити своє життя на краще вже сьогодні.

Тренінг був побудований на семи ключових принципах, які, на думку Павла, є інструментами побудови ефективного життя. Вони надзвичайно прості, але справді дієві. Для початку просто зупинитися та вимкнути автопілот, бо й справді скільки щоденних справ ми виконуємо бездумно. Потім проаналізувати власні дії, ввімкнути життя та поставити цілі, до яких є бажання рухатись. А наостанок написати план та тримати фокус, незважаючи на всі обставини, бо ми готові до змін, чи не так?

Джерело: Сайт студентскої ради