Укр.

Презентація курсу з вивчення “Польської мови”

08:33, 31-12-2015

9 грудня в 516 аудиторії викладач кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Колодіна Лариса Степанівна презентувала курси вивчення польської мови

На сьогодні знання польської мови актуальне і потрібне для тих студентів, які хочуть побачити світ без кордонів та мають бажання отримати європейську вищу освіту.

“За останні роки до польських ВНЗ вступило близько 20 тисяч українських випускників. Саме ці показники вказують на популярність мови та стрімкий розвиток країни” – наголосила Лариса Степанівна.

Заняття з вивчення польської мови проходитимуть 2 рази на тиждень по 90 хвилин. Освоєння одного курсу буде тривати 2,5 місяці. За цей період часу Ви зможете вивчити польську мову від рівня А1 до В1. Для того, щоб отримати візу на навчання в Польщі потрібний А2 рівень, а для карти поляка - В1.

Якщо Вас зацікавили курси вивчення польської мови, звертайтесь на кафедру Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності - 516 ауд.

Пам’ятайте: «Скільки мов ти знаєш, скільки разів ти людина»!

Джерело: Сайт студентскої ради