Укр.

Курси з “Тайм-менеджменту”

08:09, 11-01-2016

10 грудня 2015 року викладач кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Стежко Світлана Орестівна презентувала курси з “Тайм-менеджменту”.

Присутнім було запропоновано визначити наскільки ефективно вони планують свій день за допомогою простих тестів. Виявилось, що більше 75% мають з цим деякі труднощі. Дані курси спрямовані саме на вирішення цієї дилеми. Ми в майбутньому будемо діловими людьми, для яких надзвичайно важливо вміло організовувати свій день, адже насьогодні час - найцінніший еквівалент.

Не гайте дорогоцінних хвилин, записуйтесь на курси по тайм-менеджменту та навчайтеся розподіляти час так, щоб Вам його вистачало.

Детальніше щодо курсу ви можете дізнатися на кафедрі Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності - 516 ауд.

Джерело: Сайт студентскої ради