Амреслінг

08:53, 13-01-2016

15 грудня 2015 року в Державному університеті телекомунікацій відбулися змагання з армреслінгу на першість у двох вагових категоріях: до 80 кг та понад 80 кг.

У ваговій категорії до 80 кг розділили між собою призові місця: 1 місце - Дяченко Дмитро; 2 місце - Лещук Андрій; 3 місце - Ворохоб Максим.

У ваговій категорії понад 80 кг відзначився Цой Олексій, якому на перемогу над кожним суперником потрібно було не більше двох секунд, окрім переможця минулих змагань Приходька Владислава. Між ними була напружена боротьба, але на цей раз рука Владислава не витримала потужного натиску Олексія, що і надало останньому беззаперечну перемогу. Між собою друге та третє місце розділили, відповідно, Владислав Приходько та Максим Донченко.

Головний суддя змагань Оленєв Дмитро Геннадійович, секретар змагань Парчевський Юрій Миколайович та Голова Студентської ради Університету Гладка Олена нагородили переможців похвальними грамотами та цінними призами, серед яких були місячні абонементи до спортивно-тренувального залу Shabshai Upgrade System.

Хлопці, ми вами дуже пишаємось, адже саме ви є силою та мужністю нашого Університету!
Бажаємо Вам ще більше перемог!

Джерело: Сайт студентскої ради