Укр.

Ярмарка солодощів до Дня Святого Миколая

17:51, 18-01-2016

21 грудня 2015 року за організації Студентської ради Державного університету телекомунікацій відбулася Ярмарка солодощів до Дня Святого Миколая.

В холі відразу утворився натовп із зацікавлених, переповнених емоціями викладачів та студентів. Ярмарку не оминула увагою і адміністрація Університету. Ректор Толубко Володимир Борисович був приємно здивований заходом та разом із проректором з адміністративно-господарської роботи В'юнніком Олександром Володимировичем подякували за смачну випічку і за створений Новорічний настрій.

Голова Студентської ради Гладка Олена вдячна всім студентам, які долучилися до проведення Ярмарки: "Такого наш Університет ще не бачив! Ярмарок вдався на славу! Всі солодощі були дуже смачними, а запитання про свято Дня Святого Миколая - цікавими. Дякую всім-всім студентам за Ваші старання в підготовці та проведенні такого маленького свята!"

Всі присутні були напрочуд веселими та задоволеними, а в повітрі вже відчувався аромат зимових свят!

Джерело: Сайт студентскої ради