Укр.

Новий рік для діток

08:14, 25-01-2016

В цьому році ми взялися допомагати діткам Спеціальної загальноосвітної школи-інтернату №17 (для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку).

Протягом останніх місяців в Університеті відбувалась акція "Подаруй малечі книжку". На День Святого Миколая, разом з членами Комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім'ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації ми відвезли діткам подарунки: солодощі і книжечки, які зібрали з Вашою допомогою! За сприянням кожного з Вас було оновлено шкільну бібліотеку та поповнено новими виданнями. Дітки в свою чергу привітали нас піснями і зарядили гарним настроєм!

Але на цьому ми не зупинились! Разом з Вами зібрали кошти у розмірі 4090 грн, за які купили:

• два масляні обігрівачі на суму 1398,00 грн (аби в морозні дні вони зігрівали малечу);
  • 18 кг мандарин на суму 559,96 грн;
  • 15,5 кг цукерок на суму 996,22 грн;
  • канцелярію (пластилін, альбоми для малюванні, ножиці дитячі, фарби акварель, фломастери) на суму 1056,67 грн.

25 грудня 2015 року, залучившись підтримкою чудового Діда Мороза (Мельниченка Миколи), завітали на святковий концерт, де дітки здивували і зачарували Новорічною виставою! Після завершення концерту Дід Мороз привітав всіх і вручив дітям подаруночки. Діти настільки були задоволені, що від їх обіймів Дід Мороз ледве втримувався на ногах.

Тож не зупиняймось на цьому і продовжуємо дарувати щастя і радість тим, хто цього потребує, адже взамін отримуєш набагато більше: тепло і вдячність маленьких Людей!

Дякуємо кожному, хто долучився до великої справи і зробив такий важливий внесок в створенні Новорічного дива!

P.s.: Для звітності використання зібраних коштів прикладаємо відскановані чеки:

Джерело: Сайт студентскої ради