Укр.

DUT CTF I – командні змагання з кібербезпеки CTF для студентів ДУТ

14:08, 24-02-2016

Новина для студентів, які планують працювати в сфері кібербезпеки.

Одне з обовязкових запитань під час співбесіди на посаду спеціаліста з кібербезпеки "Чи брали ви участь в CTF змаганнях? На які завдання дали правильні/неправильні відповіді?".

Тому не прогав свій шанс - бери свій ноутбук і приходь 25.02.2016 в конференц-зал, о 12:30 там почнеться реєстрація учасників DUT CTF I.

Захоплення прапора (Capture the flag, CTF) - це командні змагання з захисту інформації. Так як це перші змагання в нашому університеті, учасники виступатимуть кожен сам за себе.

Під час змагання учасникам будуть запропоновані завдання пов'язаниі з різними аспектами інформаційної безпеки.

Результат вирішення завдання - прапор (пароль / ключ). За кожен зданий прапор учасник отримує бали в залежності від складності завдання. Всього 15 завдань вартістю від 100 до 900 балів.

Призи:

• 1 місце - смартфон Google NEXUS 5
  • 2 місце - сертифікат на здачу екзамена CompTIA Security +
  • 3 місце - професійні навушники Scosche IEM856M

Приєднуйся до https://vk.com/dut_ctf для отримання детальної інформації та підказок по підготовці до CTF.

Деталі: vk.com/dut_ctf