Укр.

Відкрита реєстрація на екскурсію на телеканал «UA:Перший»!

15:03, 02-03-2016

Чи знаєте Ви з якої телевізійної компанії розпочалося українське телебачення? Який телевізійний канал є найбільшим мовником в Україні та забезпечує покриття 97% території держави? Так, це телеканал «UA:Перший» (також відомий як «Перший Національний»)!

Поспішаємо Вас порадувати: Студентська рада Державного університету телекомунікацій організовує для студентів нашого Університету серію безкоштовних екскурсій до Національної телекомпанії України! Це унікальна можливість для студентів ознайомитися з виробничими підрозділами телецентру, а також побачити закадрову телевізійну кухню :)

Екскурсії будуть проводитися в період з 15 березня до 26 квітня.

Бажаєте відвідати екскурсію? Тоді Вам необхідно оформити заявку за посиланням: http://goo.gl/forms/UvUpKZki7X

Оптимальна кількість людей у групі – до 20 осіб. Просимо віднестися з порозумінням до цього і підібрати найбільш зручний для Вас день!

За детальною інформацією звертайтеся до Голови Студентської ради Університету – Гладкої Олени (тел. 0635885190) та Голови відділу кураторства Студентської ради Університету – Артеменко Галини (тел. 0634384920).

Lідери Sтудради DУТ