Укр.

Ярмарок солодощів з нагоди Масляної

21:57, 19-03-2016

https://pp.vk.me/c629314/v629314784/51076/dEI9p423xxk.jpgМасляна  - свято весни та сонця, час, коли зима зустрічається з весною та навколо все оживає.

Як відомо, в період з 7 до 13 березня є традиція готувати смачні млинці, що символізують красне сонце та частувати ними своїх близьких, рідних та знайомих.

Студентська рада Державного університету телекомунікацій не залишилась осторонь цієї події та вирішила підтримати українські традиції.

За ініціативи та організації соціального відділу Студентської ради Університету 10 березня 2016 року в Університеті відбувся чудовий Ярмарок солодощів з нагоди Масляної.

Різноманітні млинці на начинки забезпечили смачну перерву між парами. Ніхто навіть не встиг помітити, як смаколики розійшлися, а студенти вже із задоволенням куштували приготовлені вироби «смачного» свята.

Студентська рада Університету надалі старатиметься робити для Вас цікаві заходи, тож слідкуйте за новинами!

З  Lідери Sтудради DУТ