Укр.

День народження Студентської ради Lідери Sтудради DУТ!

11:20, 19-03-2016

Печіть торти, запалюйте свічки, бо Нам уже 9 років!

23 березня Студентська рада Державного університету телекомунікацій

святкує свій День народження!!!

http://s7.favim.com/flow/150821/birthday-bob-happy-birthday-kevin-Favim.com-3154967.jpgСтудентська рада завжди старалася, старається і буде старатися прикрашати Ваше життя яскравими моментами. Це команда, яка з великою ініціативою і відповідальністю відноситься до своєї роботи. Це студенти, які прагнуть робити зміни, які живуть за гаслом «Якщо тобі щось не подобається – зміни це!!!». Саме ці слова об’єднали студентів в один студентський актив, в одну ВЕЛИКУ СІМ’Ю!

В Нашій сім’ї, як і в усіх, є традиція святкувати День народження. В Цей день Ми приготували для Вас подарунок, тож запрошуємо всіх-всіх студентів приєднатися до святкування!

Чи пам’ятаєте Ви все, що відбулося протягом Вашого студентського життя??? Разом з Lідерами Sтудради DУТ Ми згадаємо всі приємні та яскраві моменти!

Об 11:20 в холі Університету для Вас працюватиме фото-зона «Моє життя разом з Lідерами Sтудради DУТ» і … сюрприз :-)

Але це ще не все! Ми студенти, і ми любимо «відриватися». Lідери Sтудради DУТ та DUT Party Time запрошують Вас на вечірку «LSD Birthday Party - 9 років».

Запрошуємо гарно відсвяткувати та зустріти весну з улюбленим Університетом!!!

З blank Lідери Sтудради DУТ