Укр.

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016»

09:31, 13-04-2016

14-16 квітняу приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2)  відбудеться щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016».

Державний університет Телекомунікацій вже втретє візьме участь в цьому заході та презентуватиме себе на рівні з найкращими та найрозвинутішими вищими навчальними закладами України.

Минулого року в концертній залі відбулося нагородження кращих ВНЗ України, і наш Університет не став виключенням та отримав дві винагороди: гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» та почесне звання «Лідер професійно - технічної освіти України».

Запрошуємо всіх абітурієнтів відвідати виставку!

Для Вас - це чудова можливість дізнатись багато чого нового та цікавого про Державний університет телекомунікацій, поспілкуватись з нашими студентами та адміністрацією. Ми допоможемо Вам визначитись зі своїми планами на майбутнє, обрати гідну та перспективну професію, а також підкажемо що потрібно зробити для того, щоб стати успішною людиною!

Ми розвиваємось та рухаємось лише вперед і,
повірте, нам є чим Вас здивувати!

Чекаємо на вас:

м. Київ, вул. Хрещатик, 2

14-15 квітня 2016 року  з 11.00 до 18.00

та 16 квітня 2016 року з 11.00 до 17.00.

Вхід вільний!