Укр.

Змагання з міні-футболу!

12:42, 16-04-2016

Вже скоро на стадіоні Державного університету телекомунікацій розпочнуться змагання з міні-футболу. Тому ми раді оголосити набір команд на новий сезон. Головні, але не обов’язкові критерії:

1. Знати що таке м’яч і чому його треба забити у ворота.
  2. Любити футбол/футзал (або навіть «горіти» ними) і орієнтуватись в правилах, хоча б на загальному рівні.
  3. Мати можливість виділити близько 2 години власного часу двічі на тиждень.
  4. Бажання стати кращим гравцем цього сезону.

Змагання проходитимуть з 19 квітня до 20 травня.

Для участі у змаганнях необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну пошту кафедри безпеки життєдіяльності: kaf.fv.dut@gmail.com.

За додатковою інформацією звертайтеся до Голови спортивного відділу Студентської ради Університету –  Міщенка Володимира (тел. 0636239162, ВК: https://vk.com/id73191693)

P.S.: Якщо в команді недостатня кількість гравців, то вони будуть об'єднуватися з таким ж командами.

З ♥ Lідери Sтудради DУТ