Укр.

Візит делегації Турецької Республіки до Державного університету телекомунікацій

10:40, 22-04-2016

https://pp.vk.me/c636924/v636924784/110d/bcAbEZTzG1g.jpg7 квітня 2016 року в Державному університеті телекомунікацій відбулась зустріч іноземної делегації на чолі з екс-міністром освіти Турецької Республіки Недждет Текіномз з ректором нашого Університету Толубко Володимиром Борисовичем.

Похабова Ірина Едуардівна, Начальник відділу з питань соціальних і навчальних проблем студентства, ознайомила гостей зі структурою нашого Університету. На сьогоднішній день сфера телекомунікації та інформатизації є найбільш затребуваною та високооплачуваною на ринку праці. Саме в Державному університеті телекомунікацій проходить підготовка професіоналів майбутнього - висококваліфікованих спеціалістів ІТ-технологій. По кожній спеціалізації створена сучасна навчально – лабораторна база із використанням обладнання провідних світових компаній, та запроваджено систему курсів, навчаючись на яких студенти отримують практичні уміння та навики, що підтверджується видачею міжнародних сертифікатів, таких як Hewlett-Packard, академія Cisco, тренінговий центр EPAM. Не оминулась увагою співпраця з компаніями-лідерами на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій, які систематично проводять семінари, олімпіади, конкурси та освітні програми на базі нашого Університету, а також запрошують наших студентів проходити практику та програми стажування із подальшим працевлаштуванням.

Толубко Володимир Борисович розповів, що Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв’язку. Це надає право на отримання програм з навчальної та наукової роботи для покращення основних напрямків освітніх процесів.

На зустрічі були розглянуті перспективи співпраці Державного університету телекомунікацій та освітньо-наукової сфери Турецької Республіки та проблеми, які потребують вирішення при організації навчального процесу студентів з Туреччини.

Сподіваємося, що результатом співпраці буде обмін студентами
Державного університету телекомунікацій та ВНЗ Туреччини
для зміцнення знань студентів та розвитку ІТ-технологій
у світі.