Укр.

НАБІР НА СТАЖУВАННЯ ОБДАРОВАНИХ, АКТИВНИХ СТУДЕНТІВ

12:58, 30-09-2016

Інститут Постінформаційного Суспільства (ІПС) (http://postinformation.org.ua) запрошує на стажування та практику студентів напрямків: журналістика, захист інформації, політологія, соціологія.

Керівник проекту – Дмитро Золотухін, директор ІПС, засновник OSINT Academy та проекту Razvedka.in.UA, радник міністра інформаційної політики України, незалежний експерт з питань інформаційних війн та конкурентної розвідки.

Напрямки стажування: Концепція інформаційної безпеки України; розвідувальна журналістика – OSINT-дослідження по окремим громадянам країни-агресора; інформаційна інтеграція АР Крим.

Стажування не оплачується. Натомість стажер отримає:

• Практичні навички та досвід у вищезазначених сферах. Всьому навчать у короткий строк.
  • Офіційну довідку про проходження стажування/практики в ІПС (вказана посада: асистент директора Інституту Постінформаційного Суспільства/ стажер журналіст-розвідник. Також будуть вказані задачі (по напрямку стажування), якими займався стажер під час роботи)

Вимоги:

• Бути зацікавленим у заявлених напрямках стажування (якщо є власні наукові напрацювання по цим напрямкам – вам +)
  • Бути активним користувачем ПК
  • Мати навички вести власні профілі у соціальних мережах (чим більше, тим краще)
  • Грамотна українська, російська мови, розмовний (і вище) рівень англійської

Талановитий та результативний стажер отримає пропозицію працевлаштування та участі у високооплачуваних грантах (замовники – Державний Уряд України, країни ЄС, США)

Інститут має можливість прийняти не більше 5-ти стажерів.

Заявки на стажування надсилайте листами: akhmetovapr@gmail.com