Укр.

Відкритий семінар “Актуальні питання кібербезпеки” приурочений до Дня захисту інформації

14:01, 24-11-2016

Шановні студенти!

30 листопада о 13:30 в конференц-залі Університету, відбудеться відкритий семінар на тему “Актуальні питання кібербезпеки приурочений до Дня захисту інформації.

Сьогодні сфера Кібербезпеки дуже стрімко розвивається і з кожним днем з’являються нові, більш досконалі технології, за якими важко встежити. Наші студенти підготували для Вас дуже цікаву та актуальну на сьогоднішній день інформацію.

Кожен присутній зможе збагатити свої знання у сфері кібербезпеки, задати питання доповідачам та прийняти участь в обговоренні питань.

Отож, якщо Ви хочете дізнатися щось нове та із користю провести свій вільний час, тоді ми чекаємо на Вас!

З Lідери Sтудради DУТ