ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку конвергентних мереж: рішення пост - NGN, 4G та 5G»

16:52, 28-11-2016

17-18 листопада 2016 р. на базі Державного університету телекомунікацій пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку конвергентних мереж: рішення пост - NGN, 4G та 5G».

Відкривали конференцію та виступили з привітальними словами ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович та керівник зонального відділення Міжнародного Союзу Електрозв’язку (ITU) для країн СНГ Каїков Орозобек.

Цього року Конфереція набула масштабного розміру. Представники з 17 країн взяли участь в Конференції та виступили з презентаціями найактуаліниших проектів в сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій. Щиро вдячні всім представникам за доповіді!

Також в рамках проведення Конференції в Університеті організовано  виставку досягнень та рішень провідних компаній сфери Інформаційно-телекомунікаційних технологій (Hewlett Packard Enterprise, CISCO, Linux Professional Institute, D-Link, Huawei, Alcatel Lucent, CyberBionic Systematics та інші). Учасникам конференції було презентовано різноманітні телекомунікаційні пристрої та послуги.

На закриття Конфереції студенти нашого Університету підготували для гостей концерт та здивували всіх своїми талантами.

Проведення Конференції на базі нашого Університету  є надзвичайно важливою подією для розвитку Університету та Інформаційно-телекомунікаційної сфери в цілому. Розвиток інфокомунікаційних технологій, дійсно є, не просто перспективним напрямком, а й надзвичайно необхідним для збільшення прибутку та підвищення економіки країни.

Велику вдячність висловлюємо Студентам, які допомагали в організації проведення Конференції!

ФОТО: https://vk.com/album266605784_238075786

З  Lідери Sтудради DУТ