Укр.

Тренінг на тему: “Спеціаліст з інформаційної безпеки”

15:23, 12-12-2016

Шановні студенти!

14 грудня о 13:30 в конференц-залі  Університету Студентська рада  Навчально – наукового інституту захисту інформації проведе тренінг на тему:  “Спеціаліст з інформаційної безпеки.

Для кожного з нас вибір майбутньої професії був одним з найважливіших. Сьогодні, навчаючись в нашому Університеті, студенти замислюються над тим, а чи правильним був їх вибір. Відповідь є однозначною – так. Переконати Вас у цьому і є мета нашого тренінгу. Цілі та напрямки в інформаційній безпеці. Перспективи та професійне майбутнє наших студентів. Все це і навіть більше очікує на Вас!

Доповідачі – Андрущенко Ярослав, Адамович Олексій, Рижков Дмитро, Ліщук Іван студенти групи БСД-21 та Седлецький Денис студент групи БСД-31.

Чекаємо на вас!

З Описание: Описание: blank Lідери Sтудради DУТ