Укр.

Плануються вибори Голови Студентської ради Державного університету телекомунікацій!

08:00, 05-12-2016

До уваги студентів!

516031.jpg (864×445)Наразі ми формуємо склад Виборчої комісії (ВК) для забезпечення організації та проведення виборів. ВК затверджується на засіданні Студентської ради Університету за поданням голови Студентської ради Університету або на підставі самовисування. Всі студенти Університету мають право подати свою кандидатуру до складу ВК. Кількість членів ВК визначається на засіданні Студентської ради Університету.

Обов’язки членів Виборчої комісії:

• ВК встановлює зразки виборчих документів та їх текст;
  • ВК повністю регламентує проведення прямих таємних виборів;
  • ВК встановлює кількість днів та час проведення виборів та пропонує рішення до розгляду Конференції студентів Університету;
  • ВК встановлює місця, в яких дозволено розміщувати агітаційні матеріали;
  • ВК розглядає питання щодо реєстрації кандидатів на посаду голови Студентської ради;
  • ВК приймає рішення з питань реєстрації та відмови реєстрації кандидатів на посаду Голови Студентської ради (відмовою у реєстрації може бути не повний пакет документів або не правильно заповнений, підробка документів та підробка підписів);
  • ВК може приймати рішення про встановлення результатів виборів голови Студентської ради;
  • ВК приймає рішення про визнання виборів голови Студентської ради;
  • ВК приймає рішення про проведення повторного голосування.

Бажаючим бути в складі Виборчої комісії,
необхідно подати свою кандидатуру сьогодні до 16:00,
звернувшись до Голови Студентської ради – Гладкої Олени (тел.0635885190)