Укр.

Чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту присвячений Дню захисників і захисниць України

12:35, 25-10-2022

8 жовтня на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед  студентської молоді за правилами ФГСУ.  Переможці і призери визначалися у різних вагових категоріях у 5 вікових групах. Кожен призер і переможець змагань на п’єдесталі пошани отримав свій диплом і медаль з рук президента Федерації гирьового спорту України, рекордсмена Книги рекордів України і Книги рекордів Гіннесса, професора кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця – Юрія Володимировича Щербини.

У студентських змаганнях участь взяли студенти-спортсмени, що представляли 7 вишів. Найбільше представництво тут мали господарі майданчика - 8 осіб і Державного університету телекомунікацій (м.Київ) – 6 осіб, команди яких і посіли відповідно в командному заліку змагань перше і друге місця. Бронзовим же призером командного заліку став Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

На церемонії відкриття змагань присвячених Дню захисників і захисниць України згадали перш за все тих, хто дає можливість нам зараз під час війни проводити подібні заходи і збиратися разом, знаходитися у відносній безпеці!

Подяки за особистий внесок у справу захисту України, високий патріотизм і активну громадську позицію та з нагоди Дня захисників та захисниць України і Міжнародного дня студентського спорту вручив нашим захисникам начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник.

Завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця і головний організатор змагань Юрій Щербина розповів учасникам сумну новину, що надійшла днями, про загибель на війні випускника НМУ Богомольця Соханя Артема Юрійовича, який навчався в стінах медичного університету з 2001 по 2006 рік. Артем – капітан ЗСУ, був командиром 1 роти 130 батальйону, звільняв від російських окупантів Київ, Бучу, Ірпінь і Харківську область. 5 жовтня війна забрала його життя.

Пам’ять Артема і інших полеглих у цій війні Героїв вшанували хвилиною мовчання. Слава і світла пам’ять полеглим Героям!

Здолаємо! Переможемо!

Слава Україні!