Призерка Чемпіонату Європи з армрестлінгу!

20:49, 14-06-2023

Так нещодавно команда з армрестлінгу ДУІКТ виборола першість серед ВНЗ міста Києва, а студентка першого курсу Тетяна Моржук стала чемпіонкою України серед юніорів й виборола путівку на Європейську першість. Тому результатом напружених іспитів спортсменки та тренерської роботи у м. Кишинів (Молдова) на 32-му Чемпіонаті Європи з армрестлінгу постало завдання здобути таку очікувану нагороду. Воля до перемоги та характер від Тетяни в поєднанні з тренерськими настановами не забарились з очікуваним результатом статусу бронзової призерки Чемпіонату Європи!

Дякуємо за гідне представлення України на міжнародній арені!

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь в змаганнях такого високого рівню! А для усіх бажаючих абітурієнтів хочемо наголосити, що зараз активно розвиваються практично всі види спорту подібно як й з армрестлінгу в ДУІКТ та створені всі умови для занять й здобуття результатів у спорті і наразі формуються спортивні секційні групи для подальших тренувань, змагань та чемпіонатів. Вперед разом до перемоги!