Укр.

Студенти-спортсмени Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій перемогли на відкритому чемпіонаті з важкої атлетики, що проходив у Києві 12.08.2023 року. Змагання були присвячені Збройним Силам України.

21:56, 18-08-2023

Змагання були присвячені Збройним Силам України.

Близько сотні спортсменів з Києва, Київської та Черкаської областей змагалися за перемогу для того, аби отримати неймовірні емоції та підтримати захисників.

ДУІКТ представляли вихованці із секції "Важкої атлетики" в чотирьох вагових категоріях.

За результатами чемпіонату наші важковаговики зайняли призові місця:

• 1 місце вибороли - Ціпов’яз Карина у ваговій категорії 55 кг до 23 років; Дроголо Маріана у ваговій категорії 64 кг до 23 років; Коваленко Владислав у ваговій категорії 81 кг до 20 років.
  • 2 місце здобув - Федоров Любомир у ваговій категорії 81 кг до 23 років.