Перемоги сильних вражають та надихають здобувачів ДУІКТ до звершень в студентському спорті

18:20, 18-10-2023

Команда Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій 15 жовтня 2023 року на запрошення найпотужнішої обласної федерації України з армспорту відбула в місті Звягель, де проходив чемпіонат Житомирської області з армрестлінгу серед юнаків та дівчат, юніорів, молоді та дорослих.

На змаганнях виступила одна частина нашої команди та показала найвищий результат титулована бронзова призерка чемпіонату Європи-2023 студентка ННІЗІ Моржук Тетяна серед молоді в категорії +65 кг ліва рука 1 місце, права рука 1 місце, а також серед дорослих жінок в категорії до 70 кг ліва рука 2 місце, права рука 2 місце!

Водночас, друга частина нашої команди боролася за «Кубок Києва з армрестлінгу» в різних вагових категоріях, але переважна більшість спортсменів представляли студенти ННІЗІ й ми пишаємось нашою молоддю, яка достойно виступає як на вітчизняних майданчиках так й міжнародній арені та піднімає прапор України на світових спортивних п'єдесталах, демонструючи незламний дух українського народу в цей непростий для країни час.

Так за рішенням спортивного відділу ДУІКТ звання найкращого спортсмена вересня отримала: бронзова призерка чемпіонату Європи з армрестлінгу Тетяна Моржук. Як тренер команди з армрестлінгу та гирьового спорту ДУІКТ хочу висловити окрему подяку нашій чемпіонці України та призерці чемпіонату Європи серед юніорів та помічникам у плідній поступові тренерській роботі.

Вітаю Тетяну з виходом на Чемпіонат України, такі досягнення вражають та надихають інших на звершення. Цей успіх є свідченням наполегливості і таланту наших здобувачів освіти у різних сферах життя. Бажаю усім подальших перемог та успіхів у майбутньому! А головна перемога нашої країни, впевнений, ще попереду й вона не за горами! Слава Україні!