Укр.

Срібні призери команди з легкої атлетики кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання ДУІКТ на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

20:32, 22-11-2023

28-29.10.2023 в м. Біла Церква команда з легкої атлетики кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків виступила на високому рівні. Честь та гідність спортивних досягнень ДУІКТ захищали у складі команди спортсмени-студенти: Перната Ірина, Шеїн Дмитро, Столяров Артем. У естафетному бігу 4х1 км серед спортсменів 2 місце виборола Перната Ірина – срібна призерка Чемпіонату України й гордість спорту ДУІКТ. Бажаємо нашим спортсменам здоров’я та вдалих виступів на чемпіонаті Європи!

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою