Укр.

Перемога команди з плавання ДУІКТ на зимовому чемпіонаті м. Києва серед юніорів

20:56, 06-02-2024

З 01 по 02.02 2024 року в спортивному комплексі «ЦСК ЗСУ» пройшов зимовий чемпіонат з плавання м. Києва.

В змаганнях прийняло участь біля 150 спортсменів-пловців. На проведених перших в новому році змагання команду ДУІКТ з плавання привів до успіху Юрій Ващенко (срібло та бронза), виборов медалі на дистанціях 200 м. та 400 м. улюбленими стилями. Так тримати й покращувати результати вміють наші пловці ДУІКТ.

Дякуємо за спортивні досягнення всім спортсменам та нашим героям за можливість виступати на спортивних змаганнях! Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань. Слава Україні!