Укр.

Команда з гирьового спорту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій започаткувала новий спортивний сезон 2024 року перемогою

21:16, 12-02-2024

10 лютого 2024 року, відбувся відкритий чемпіонат м. Києва серед студентів і учнів з гирьового спорту. Змагання проводились у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця за правилами Федерації гирьового спорту України. Близько 70 учасників (спортсмени, тренери, судді) з різних навчальних закладів демонстрували своє уміння підіймати гирі і волю до перемоги.

У напруженій боротьбі студенти-спортсмени Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) вибороли третє місце в загальному заліку поміж столичних команд ЗВО. Вдало виступили в особистому заліку спортсмени-студенти гирьовики ДУІКТ та посіли призові місця: Єлизовета Панасюк, Тетяна Моржук, Дмитро Довгошея, Іван Бернадський, Андрій Кононенко, Андрій Тимченко, Максим Семешко, Нікіта Жевнов (тренер-викладач – завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Олександр Коваль), які змагались у виконанні вправи, чоловіки – поштовх довгим циклом, жінки – ривок, підсумував головний секретар змагань відповідно до Регламенту змагань, а головний суддя змагань президент Федерації гирьового спорту України професор кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Юрій Щербина нагородив спортсменів.

Так тримати молоді спортсмени ДУІКТ що надихають зміну поколінь, які виборюють на спортивних майданчиках підтримуючи своїми високими спортивними результатами збереження національних та європейських цінностей. Слава Україні! Слава Збройним Силам України.