Укр.

Команди з перетягування канату Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій завжди готові до місця лідерства з фізичної сили, витривалості та командного духу

20:55, 13-02-2024

10 лютого 2024 року в приміщенні легкоатлетичного манежу Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного НУФВСУ відбувся Чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату у приміщенні.

Учасниками змагань були команди м. Києва та студенти з 3 областей України, а саме 14 чоловічих та 10 жіночих команд, що представляли 9 закладів вищої освіти України та представників силових відомств.

Під час змагань команди хлопців та дівчат ДУІКТ демонстрували фізичну силу, витривалість та командний дух і спритність. Отримаваши досвід, наші команди продовжать підготовку до Універсіади.

Дякуємо учасникам змагань та бажаємо сил і наснаги! Усім успіху, перемоги та миру нашій Україні!