Укр.

Футбольний сезон 2024 в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відкрито

19:04, 16-02-2024

15.02.2024 відбулись сумісні тренування між командами ЗВО ДУІКТ та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Тренери команд перевірили готовність команд до виступів на весняних чемпіонатах та визначили завдання на тренувальний процес поточної підготовки. Бажаємо вдалих стартів та перемог й тримати завжди в готовності команди.