Студенти-спортсмени Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій переможці відкритого зимового Кубку міста-герой України Буча з важкої атлетики

20:07, 19-02-2024

17-18 лютого 2024 року в мі́сто-геро́й Украї́ни Буча змагалися штангісти зі всієї України. Учасниками стали дорослі та діти віком від 8 років. ДУІКТ  представили студенти-спортсмени в семи вагових категоріях й попри жорстку конкуренцію, наші спортсмени показали вражаючу підготовку і вибороли призові місця:

• 1 місце здобула – Дроголо Маріанна,
  • 2 місце – Ціпов’яз Карина,
  • 3 місце здобули – Попелишко Юля та Куліковський Микита.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕНЬ!