Тренер Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій з футбольними командами має переконливі перемоги зі старту сезону 2024

18:31, 11-03-2024

09.03.2024 розіграно Кубок з футболу «СЛАВА НАЦІЙ», в якому боролись 6 команд.

Зустрічі минули в особливо гострій, попри спаринговий статус, і жорсткій боротьбі. До екватору турніру трималася рівновага в рахунках. Але попри титулованість суперників «Нива» почала весняну частину змагань з виходу до фіналу та в підсумку срібних нагород. Тому про лідерські якості як футбольного тренера ДУІКТ та капітана команди «Нива» Грибеника Сергія Володимировича розповідей, а згодом й особистих дискусій на футбольні теми безліч. Але результати говорять за себе, грає у представницькій команді офіційні матчі у столичному регіоні, завойовує із командами титули різного рангу в одному сезоні, а в студентському спорті освоїв професійний статус і продовжує штурмувати нові турнірні вершини з позицій наставника як правдивий лідер колективу, який ніколи та нізащо не зупиниться на досягнутому. Це він, на посаді завідувача спортивного комплексу ДУІКТ відновлює футбольне поле та переймається щодня його станом.

Разом з тим, молоді спортсмени-футболісти ДУІКТ надихають зміну поколінь, та готові з Сергієм Володимировичем виборювати нагороди на спортивних майданчиках підтримуючи своїми високими спортивними результатами збереження традицій національних та європейських цінностей.

Вітаємо тренера-наставника й бажаємо вдалих стартів та перемог і тримати завжди в готовності футбольні команди.