Команда з плавання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій змагалась на XІХ Універсіаді міста Києва з плавання

15:01, 18-03-2024

13.03.2024 у басейні Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася XІХ Універсіада міста Києва з плавання.

У заході взяли участь більше 100 студентів з 13 ЗВО міста Києва. Команда секції з плавання кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій була представлена із шести плавців. За програмою Універсіади студенти та студентки змагались в 5-ти видах програми на дистанції 50 м: вільним стилем, на спині, батерфляй, брас та естафета 4х50 м комбінована змішана.

Змагання були відбірковими для формування збірних команд закладів вищої освіти для участі у змаганнях ХІХ літньої Універсіади України.

Вітаємо наших спортсменів з хорошими результатами, бажаємо нових досягнень та перемог!