Футболісти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій змагались в турнірі з командами ЗВО Футбольної асоціації студентів України – фіналістами сезону 2023

12:13, 26-03-2024

22.03.2024 відбулась Відкрита першість з футболу студентського самоврядування КНУБА 2024 серед команд закладів вищої освіти України та Києва. Турнір об'єднав 10 збірних команд ЗВО Києва та України.

У першому матчі збірна ДУІКТ обіграла команду НАВС з рахунком 2:1, у наступному матчі поступились команді КНУ імені Тараса Шевченка.

Голи під час турніру забили: Дем’яновський Володимир (1 гол), Коваленко Назар (1 гол).

Вітаємо футболістів ДУІКТ та тренера Грибеник Сергій Володимирович з весняними стартами! Дякуємо студсамоврядуванню КНУБА за якісну організацію та всім командам за гру в турнірі.

Олександр Коваль,завідувач кафедри БЖД та фізичного виховання