Чемпіон міста Києва з класичного пауерліфтингу серед дорослих – студент ДУІКТ

21:18, 28-03-2024

23-24.03.2024 відбувся чемпіонат міста Києва з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів і юніорок й дорослих.

Для спортсменів ДУІКТ це були перші змагання такого виду спорту та рівня, але незважаючи на хвилювання, впорались на відмінно! Серед дорослих до 66 кг вагової категорії змагався Сусло Антон, зібравши суму 385 кг, завоював золоту нагороду та виконав другий дорослий розряд.

Вітаємо спортсмена Антона Сусло і тренерів з успішним дебютом на змаганнях та бажаємо подальших перемог!

Дякуємо Федерації пауерліфтингу міста Києва за високий рівень організації та суддівства змагань!

Олександр Коваль
завідувач кафедри БЖД та фізичного виховання