Травматизм на виробництві станом на 1 грудня 2015 року

13:02, 21-12-2015

За одинадцять місяців 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 342 особи, за одинадцять місяців 2014 року 516 осіб (зменшення на 34%). Основними причинами нещасних випадків стали:

• дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (102 особи);

• падіння потерпілого (50 осіб);

• ураження електричним струмом (32 особи);

• падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (38 осіб);

• дія предметів та деталей, що рухаються (39 осіб);

• ведення бойових дій (20 осіб);

• навмисне вбивство (12 осіб);

• пожежа (11 осіб).

Автор: Гунченко О.М. (за інформацією офіційного порталу Державної служби України з питань праці)