Укр.

Змагання з настільного тенісу

15:38, 13-04-2016

Відповідно до плану основних спортивних заходів Державного університету телекомунікацій на 2015-2016 навчальний рік з 14 березня по 4 квітня була проведена першість університету з настільного тенісу.

На першому етапі учасники змагалися за олімпійською системою: після першого кола залишилося 18 спортсменів, після другого кола – 9 спортсменів.

На другому ‑ фінальному етапі, змагання проводилися за коловою системою, кожний грав з кожним. Слід відзначити, що за результатами попередніх ігор до фінальних змагань наряду зі студентами пробилися і науково-педагогічні працівники: доцент кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій кандидат технічних наук, доцент Кірільєвнін Олександр Миколайович та старший викладач кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту Іщук Ігор Віталійович.

У результаті запеклої боротьби 1-е місце посів студент групи МНД-21 навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Дю Артем. До речі, у минулому році він теж зайняв перше місце. 2-е місце зайняв старший викладач кафедри РРМ Іщук І.В., 3-е місце – доцент Кірільєвнін О.М. Далі місця розподілилися наступним чином: 4-е місце – студент 5-го курсу Карась Іван, 5-е місце – студент групи КСД-31 Гвоздецький Андрій, 6-е місце – студент групи КСД-11 Кустливий Микола, 7-е місце – студент групи БСД-12 Завражний Богдан, 8-е місце – студент групи ІМД-21Даневський Олександр і 9-е місце студент групи КСД-22 Ласкавий Дмитро.