Укр.

Витрати УДЦР на охорону праці в 2014-2015 роках склали 2,8 млн грн

11:34, 23-06-2016

19 травня в Києві відбулася Всеукраїнська галузева селекторна нарада, на якій були підведені підсумки роботи підприємств галузі зв'язку в рамках Всесвітнього дня охорони праці, який проходив під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

У коментарі прес-службі Українського державного центру радіочастот (УДЦР) виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько повідомив, що менеджмент підприємства вживає всіх необхідних заходів, щоб робоче місце працівника не стало епіцентром професійних ризиків і захворювань. Всі управлінські рішення керівництва підприємства спрямовані на побудову чіткої системи управління охороною праці та забезпечення в кожному структурному підрозділі і на кожному робочому місці безпечних умов праці, що і отримало позитивну оцінку з боку керівництва Профспілки працівників зв'язку України.

«Істотні інвестиції в безпеку і гігієну праці, а також профілактична робота з персоналом - кращий спосіб боротьби з нещасними випадками і професійними захворюваннями на виробництві. Все це неухильно виконується відповідно до Колективного договору, укладеного між адміністрацією і профспілкою підприємства, а тому вже протягом останніх 6 років в УДЦР немає серйозних порушень в сфері охорони праці», - зазначив виконавчий директор підприємства Вадим Гулько.

За його словами, для досягнення встановлених нормативів гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, попередження виробничого травматизму, професійних захворювань підприємством протягом 2014-2015 років виділено понад 2,8 млн грн. У розрахунку на кожного працюючого в 2015 році це складає 1332 гривні, що майже на 60 гривень більше в порівнянні з 2014 роком.

Найбільше коштів підприємства було направлено на проведення медичних оглядів (151300 грн.), передрейсових оглядів водіїв (199400 грн.), забезпечення робочих спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту (187202 грн.), А також на навчання працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки (93400 грн.).