Укр.

Угода про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Федерацією професійних спілок України

13:08, 30-06-2016

З метою посилення державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, зайнятості населення, загальнообов’язкового державного соціального страхування Державна служба України з питань праці та Федерація профспілок України 22 червня 2016 року уклали Угоду про співпрацю.

«Підписання такої угоди допоможе налагодити конструктивне співробітництво на центральному, галузевому та регіональному рівнях, ефективно поєднати державний нагляд з громадським контролем профспілок в інтересах захисту людської праці», – зауважив Голова Держпраці Роман Чернега, який підписав Угоду від Сторони  Державної служби України з питань праці.

Відповідно до Угоди, Сторони посилюють діалог та співробітництво щодо забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці, соціального захисту. Реалізація таких цілей відбуватиметься шляхом проведення навчань і тренінгів, конференцій з цих питань, а також методами проведення превентивних заходів, запобігання ризикам аварій та управління професійними ризиками, обміном результатами досліджень та практикою у сфері праці.