Укр.

Практика накладання штрафів за незадовільні умови праці у великобританії

08:50, 06-02-2017

Підрозділ великовантажних машин і автобусів компанії VOLVO в було оштрафовано на £ 900000. Цей штраф підприємство отримало за результатами розслідування серйозної травми працівника, яку він отримав після падіння з драбини.

Драбина не була власністю компанії, але за інформацією інспектора, протягом року в підрозділі компанії не проводилися перевірки обладнання, який одержував доступ на територію підприємства.

Інспектор, який проводив розслідування, повідомив, що про це порушення за сім місяців до інциденту було відомо за результатами внутрішніх аудитів.

Інцидент стався, коли працівник обслуговував вантажівку MAN на складі Volvo Group Великобританія. Він використовував 2-х метрову драбину, впав з неї і вдарився головою, ймовірно, о кузов вантажівки.

Колеги знайшли його лежачим долілиць на підлозі. Він не реагував на їхні запитання. Драбина лежала поруч. Після падіння в мозку утворилася гематома і лікарі прийняли рішення ввести пацієнта в штучну кому на 2 тижні. Після цього були курси фізіотерапії, відновлення мови і т.д. Потерпілий так і не зміг повернутися до роботи.

Джерело: http://prombezpeka.com