Конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту»

08:45, 30-03-2017

24 березня 2017 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі VIII міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту», що проходила під егідою національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Їх доповіді були присвячені проблемам рухової активності студентів вищих навчальних закладів в сфері ІТ-технологій, підвищенню мотивації спортивно-оздоровчої діяльності студентів та використанню засобів активного відпочинку під час навчальної діяльності студентів.

З матеріалами науковців, що прийняли участь у роботі конференції можна ознайомитись на кафедрі «Фізичної культури та охорони праці» у «Науковому часописі національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова» № 3 К (84) 17.