Небезпечне селфі на даху електропоїзда

08:21, 09-05-2017

За даними ПАТ «Укрзалізниця» з початку травня цього року троє юнаків постраждало від електроструму через спробу зробити селфі на вагоні.

Так, 3 травня, на станції Київ-Дніпровський у Києві двоє юнаків (брати 18 та 22 років) отримали удари електрострумом, коли залазили на вагони. Одного з братів смертельно травмовано, іншого – госпіталізовано з опіками майже всієї поверхні тіла.

Схожий випадок стався 29 квітня 2017 року на перегоні Бобрик – Бровари. Сімнадцятирічний мешканець міста Бровари виліз на останній вагон поїзда, щоб зробити селфі, та отримав смертельні травми електрострумом.

Також 4 травня 2017 року на станції Київ-Петрівка через дії трьох підлітків електропоїзд затримався з відправленням на понад годину. На щастя, ніхто не постраждав, окрім пасажирів електропоїзда, яким довелося чекати, поки малолітніх екстремалів знімуть з даху.

Трьох неповнолітніх дітей (хлопця 2001 року народження та двох дівчат 2001 та 2003 року народження) помітив машиніст електропоїзда на даху вагона. Він звернувся в поліцію, яка спільно зі співробітниками МНС зняла їх з даху та врятувала від небезпеки ураження струмом напругою в 27 тисяч вольт.

У зв’язку з неухильно високим рівнем травматизму на залізничному транспорті нагадуємо про необхідність додержання правил безпечної поведінки поблизу залізничної інфраструктури. Такі екстремальні розваги як «селфі на даху вагона електропоїзда» часто закінчуються трагедією.

Шановні, бережіть себе та приділяйте трохи більше уваги дітям, частіше нагадуйте їм про цінність життя та правила безпечної поведінки.