Укр.

Змагання з гирьового спорту

10:28, 15-12-2014

11 грудня 2014 року відбулися змагання на першість Державного університету телекомунікацій з гирьового спорту. Змагання проводилися  у двох вагових категоріях. У ваговій категорії до 80 кг переміг студент інституту захисту інформації  Харабара Володимир (УБД-21) з результатом 152 рази, друге місце посів студент факультету телекомунікацій Колос Артур (РТД-21) з результатом 135 разів, третє місце поділили між собою студенти факультету інформаційних технологій Склярський Антон (ТСД-32) та факультету телекомунікацій Охременко Віктор (ІМД-21) з однаковим результатом 110 разів.

У ваговій категорії понад 80 кг переміг студент факультету інформаційних технологій Яворський Володимир (КСД-31) з результатом 230 разів,  друге місце посів студент факультету телекомунікацій  Яковець Ярослав  (ІМД-21) з результатом 182 рази, третє місце зайняв також представник факультету телекомунікацій Плуговий Антон (ІМД-21) з результатом 120 разів.