Укр.

Підсумки «Спартакіади – 2014»

13:27, 23-01-2015

22 січня 2015 року відбулося засідання президії Київської міської профспілки працівників зв’язку. На ньому була прийнята постанова про підсумки проведення «Спартакіади-2014» серед підприємств, організацій, установ зв’язку м. Києва.

За її результатами у змаганнях з 10 видів спорту збірна команда Державного університету телекомунікацій посіла перше загальнокомандне місце. Найкраще виступили команди:

• з гирьового спорту (тренер команди – ст. викладач кафедри фізичного виховання Безуглий В.С.) – 1 місце;
  • з плавання (тренер команди – завідувач кафедри фізичного виховання Оленєв Д.Г.) – 1 місце;
  • з легкоатлетичного кросу (тренер команди – ст. викладач кафедри фізичного виховання Фесина О.С.) – 2 місце;
  • з волейболу (тренер команди – ст. викладач кафедри фізичного виховання Тяжина А.М.) – 2 місце;
  • з настільного тенісу (тренер команди – завідувач кафедри фізичного виховання Оленєв Д.Г.) – 2 місце.

Президією Київської міської профспілки працівників зв’язку за допомогу та сприяння розвитку фізкультурно-масової роботи галузі оголошена подяка: ректору Державного університету телекомунікацій Толубко В.Б., голові профспілки університету Тітову О.В.