Робота Наукового клубу кафедри ТЦР

09:05, 20-02-2024

Кафедра "Технології цифрового розвитку" розпочала повноцінну роботу свого наукового клубу 13 лютого. Цей клуб надає студентам унікальну можливість займатися цікавими проєктами, які можуть оптимізувати робочий процес та мають потенціал змінити майбутнє технологій.

Студенти вже визначились з темами своїх проєктів й обрали цікаві ідеї. Один із проєктів передбачає створення голосового асистента, схожого на Джарвіса з кіновсесвіту Marvel, який зможе керувати комп'ютером та автоматично створювати презентації. Ця ініціатива не тільки демонструє творчий підхід студентів, але й відображає потребу в автоматизації рутинних завдань.

Інша група зосередить свої зусилля на розробці опитувальника для студентів нашого університету, який використовуватиме технологію блокчейн для забезпечення безпеки та прозорості відповідей. Планується проводити опитування думки всіх причетних щодо студентського життя, тобто, діяльності студентської ради, проведення тематичних подій, участі в різних змаганнях та олімпіадах і, в цілому, про спільноту молоді та її розвиток.

Крім того, студенти планують розробити систему скидів для дронів, що може стати в нагоді зараз нашим воїнам. Планується попереднє навчання зі створення 3д моделей та друку.

Ще одна група буде створювати штучний інтелект для дронів. Він може знадобитися нашим військовим для аналізу місцевості та інших потреб.

Діяльність наукового клубу сприятиме не лише розвитку наукових компетенцій студентів, але й відкриє перед ними можливість створювати власні проєкти, які після реалізації можна буде запатентувати.