Розвиток наукового потенціалу кафедри

11:05, 05-03-2024

Викладачі кафедри постійно підвищують рівень власних знань та умінь і підтверджують це все відповідними документами.

Так 21 лютого асистент кафедри Герцюк Микола Модестович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Вітаємо Миколу Модестовича з такою перемогою.

Успішний захист демонструє високий рівень підготовки науково-педагогічних працівників кафедри та розвиток науково-дослідної роботи, що є досягненням у розвитку наукового потенціалу всього Університету.

Запрошуємо майбутніх студентів на навчання за освітньою програмою Технології цифрового розвитку за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення!