Укр.

Підготовчі курси «Адміністрування систем IBM AIX»

14:05, 23-09-2016

На кафедрі фізики розроблено робочо-навчальну програму викладання базового курсу «Адміністрування систем IBM AIX», що дозволяє підготувати фахівців з адміністрування операційної систем AIX.

Операційна система AIX розгортається на технічній системі з процесорами POWER (наданій безкоштовно університету компанією IBM), що є один із флагманів компанії IBM. Закінчено підготовку серверу для проведення даних курсів.

Таким чином успішність засвоєння матеріалу по даному курсу дозволить студентам мати необхідний навик, що має попит на ринку праці не лише України, але і всього світу.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях