Укр.

Проведення науково-дослідних робіт школярами Технічного ліцею Києва в лаболаторіях кафедри

14:00, 23-09-2016

21 вересня в Державному Університеті Телекомунікацій школярі Технічного ліцею Києва провели науково-дослідні роботи використовуючи лабораторні установки кафедри фізики.

Школярами були виконані наступні дослідження:

• Визначення моменту інерції твердого тіла правильної форми в залежності від осі обертання.
  • Дослідження залежності фото рушійної сили від відстані.
  • Визначення концентрації вільних носіїв заряду в напівпровіднику n-типу.
  • Дослідження сферичної аберації.

Результати даних робіт, отримані в процесі досліджень, будуть оформлені та представлені на конкурс в Малу академію наук України.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації