Попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт

12:01, 08-06-2021

Захист кваліфікаційної бакалаврської роботи є серйозним етапом на шляху до завершення навчання, отримання диплому про базову вищу освіту та початку самостійної професійної кар’єри. Для бакалаврів соціологів цей етап важливий ще й тим, що надає можливість продемонструвати реальні знання на практиці та вміння їх застосовувати під час польових соціологічних досліджень. Тому 3 червня 2021 р. на кафедрі Соціології за участі викладачів та студентів 4 випускового курсу було проведено попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт, де випускники отримали можливість продемонструвати результати авторських соціологічних досліджень та усунути усі можливі недоліки до офіційної процедури захисту в екзаменаційній комісії.

Необхідно відзначити, що процедура передзахисту є дієвим механізмом, що дозволяє випусковій кафедрі Соціології вирішити наступні завдання:

1. Перевірити готовність студентів до захисту перед екзаменаційною комісією, яка не просто оцінює рівень підготовки випускників, а й дає оцінку якості роботи кафедри.
  2. Підготувати студентів-випускників до офіційної процедури захисту кваліфікаційної бакалаврської роботи. Оскільки на передзахисті створюються умови, наближені до засідання екзаменаційної комісії, то бакалаври Соціологи отримали безцінну можливість продемонструвати аудиторії презентацію дипломної роботи й озвучити промову щодо її захисту. Це дозволило завчасно побачити недоліки і переваги виступів випускників, а також допомогло усунути помилки в їх презентаціях.
  3. Надати кінцевий варіант кваліфікаційної бакалаврської роботи, оформлений у відповідності з усіма правилами, на кафедру Соціології. Після передзахисту наукові керівники починають підготовку відгуків та зовнішніх рецензій, а також усієї необхідної для екзаменаційної комісії документації.

Пройшовши таке суворе випробування як попередній захист, випускники спеціальності «Соціологія» отримали безцінний досвід публічних виступів і впевненість в успішному захисті дипломної роботи.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси