Укр.

Надшвидкісний Інтернет – запорука якісного навчання

16:49, 23-06-2021

В епоху цифрової революції та співпраці людини зі штучним інтелектом, одним із викликів для сучасних випускників та їх батьків є вибір  майбутньої професії. З огляду на швидкість життя в транзитивному суспільстві, інтенсивну трансформацію ринку праці, а іноді й зникнення з реальності цілих сфер життєдіяльності людини, витіснених інформаційними технологіями у віртуальний світ, переваги професії соціолога на ринку праці беззаперечні.

1. Соціолог – це професія, яка не зникне ніколи. Незалежно в якому – цифровому, постцифровому чи космічному суспільстві ви живете, будуть затребувані професіонали, які володіють інструментами для виміру стану того чи іншого соціуму та прогнозів щодо його розвитку.
  2. Соціолог – це професія, яка може ефективно існувати в дистанційному форматі та конкурувати зі штучним інтелектом.
  3. Соціолог – це професія, без кордонів та обмежень, оскільки фахівці зазанченої галузі володіють універсальним набором методів дослідження життя людини та інструментарію вивчення станів соціуму, який можна використовувати в будь-якому суспільстві. Випускники нашої спеціальності гідно конкурують на міжнародному ринку праці.

Звертаємо увагу, що Державний університет телекомунікацій забезпечує своїх студентів надшвидкісним Інтернетом 5Гбіт, що дозволяє оперативно та якісно опановувати цифрові інструменти, які необхідні соціологам для продуктивного навчання, крім того, це надає можливість ефективно комунікувати з викладачами та одногрупниками, оволодівати професійними компетентностями, користуючись якісним контентом!

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!