Запрошуємо здобути вищу освіту за престижною спеціальністю 054 «Соціологія»

10:28, 19-07-2021

Соціолог займає ТОП-позицію у рейтингу найбільш затребуваних професій з високою оплатою праці.

Щорічно в Україні проводиться понад 1000 соціологічних досліджень, а середня заробітня платня молодого спеціаліста-соціолога складає 15-17 тис. грн.

Соціологія є однією з найперспективніших спеціальностей в Україні і в світі. Оскільки це одна з небагатьох професій фахівці з якої спроможні освоювати суміжні сфери діяльності та працювати майже в усіх галузях та сферах життя інформаційного суспільства.

Наша кафедра готує фахівців за спеціальністю 054 «Соціологія», яка забезпечує фундаментальну підготовку конкурентоспроможних фахівців відповідно до вимог і потреб сучасного ринку праці та надає можливості різнопрофільної діяльності у державних, приватних та громадських організаціях і установах. Це залишається, як правило, недоступним для фахівців з вузькопрофільних спеціальностей.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!